“Söz ve Müzik: Ali Kocatepe” (50. Sanat Yılı Konseri)

Ali Kocatepe

“Söz ve Müzik: Ali Kocatepe” (50. Sanat Yılı Konseri)

  • Date: 25 - Dec - 2014
  • Time: 21:00
  • Location: İstanbul
  • Venue: Söz ve Müzik: Ali Kocatepe (50. Sanat Yılı Konseri) - Zorlu Center PSM
  •  

“SÖZ VE MÜZİK: ALİ KOCATEPE”

(50. SANAT YILI KONSERİ)

Söz ve Müzik Ustası ALİ KOCATEPE,

“50. SANAT YILI”nı: 25 Aralık 2014 Perşembe Gecesi Zorlu PSM’de; Eski ve Yeni Kuşak Dostları’nın sürpriz performansları ile kutluyor!

“SÖZ VE MÜZİK: ALİ KOCATEPE” prodüksiyonuna,
AYSUN KOCATEPE, BEDÜK, BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU, BURCU GÜNEŞ, CANAN ANDERSON, NÜKHET DURU, PİNHANİ,YAŞAR, CEMİL DEMİRBAKAN, YÜKSEK SADAKAT gibi çok özel isim ve grupların yer aldığı bir “Sanatçılar Ordusu” eşlik edecek!

“SÖZ VE MÜZİK: ALİ KOCATEPE” adlı bu dev prodüksiyonla;
“50. Sanat Yılı”nı sahne üzerinde kutlayacak olan ALİ KOCATEPE’nin sürprizleri ise gece boyu devam edecek!..

İşte yine o gecede,
Tiyatro ve Sinema Dünyamızın sanatla dopdolu genç ve yetenekli “Yeni Kuşak” temsilcileri; aralarına profesyonel müzisyen arkadaşlarını da katarak, unutulmaz bir Zorlu PSM Gecesi’nde seslerini seslerine ekleyecekler.

Eski ve başarılı bir spor spikeri de olan müzisyen ALİ KOCATEPE, “TOPÇU VE POPÇU KORO” adı altında sürpriz iki kadro yarattı.

‘POPÇU KORO’nun başında: BOĞAZİÇİ CAZ KOROSU‘nun genç ve yetenekli Şefi MASİS ARAM GÖZBEK var.

Adı “KOCATEPE GÜZZ KOROSU” olan bu POPÇU KORO‘nun kadrosu ise:
AYÇA TEKİNDOR, AKSEL BONFİL, AYTA SÖZERİ, BANU NOYAN, BARBAROS UZUNÖNER, BARIŞ HAYTA, BEDÜK, BENAN NAZLI ÖZKAYA, CAN BORA GENÇ, CANAN ANDERSON, CEMİL DEMİROK, DİDEM BALÇIN, FERYAL ÖNEY, HAKAN BİLGİN, LAÇİN CEYLAN, MELTEM TAŞKIRAN, MERT FIRAT, NİL FIRAT, İLKER ÖZDEMİR, İLKYAZ KOCATEPE, RUHİ SARI, SELEN UÇER, VATAN ŞAŞMAZ ve VOLKAN YOSUNLU‘dan oluşuyor.

TOPÇU KORO‘nun kadrosuna gelince: Bu koronun adı ise “ALİ KOCATEPE ON BİRİ”. Onlar da, Türkiye’nin en tanınmış ve sevilen futbol ve spor adamları: “ALİ GÜLTİKEN, ARİF KIZILYALIN, AYKUT KOCAMAN, BÜLENT KORKMAZ, CÜNEYT TANMAN, ERMAN TOROĞLU, HAKAN ŞÜKÜR, LEMİ ÇELİK, METİN TEKİN, RIZA ÇALIMBAY, RÜŞTÜ RENÇBER, SEMİH YUVAKURAN, TANJU ÇOLAK ve TÜMER METİN”
Ayrıca, bu geceye ALİ KOCATEPE’nin çok ünlü ve değerli sohbet dostları da renk katacak. Bu isimler de: HALİT KIVANÇ, DOĞAN HIZLAN ve ENVER AYSEVER olacak.

Bu geceyi tasarlayan ve sunan isme gelince:
O da KOCATEPE AİLESİ’nin en yeni kuşak dostlarından olan, Televizyon & Radyo Programları Yapımcı ve Sunucusu; hâlihazırdaki Şişli Belediyesi Kültür Müdürü BANU KARAKUŞ.

Son olarak,
“SÖZ VE MÜZİK: ALİ KOCATEPE”nin ,
50. Sanat Yılı Dev Prodüksiyonuna, Mucize bir Orkestra eşlik etmeliydi ki;
Bu Orkestra da “TURHAN YÜKSELER ve AÇIK ARA ORKESTRA”
Onlar da, bu “Unutulmaz Kadro”ların başında yer alacak…